Російські хокеїсти влаштували масову бійку у фіналі КХЛ

13,5 т.
Локо СКА бійка

Третьий матч фіналу Західної конференції КХЛ у Ярославлі між місцевим "Локомотивом" і пітерським СКА ознаменувався грандіозним замісом. Російські хокеїсти влаштували масову бійку під час гри.

Інцидент із обопільними розбірками і рукоприкладством з обох сторін стався під час другого періоду біля воріт "Локо". Якуб Накладал і Олександр Барабанов почали штовхатися після того, як кіпер господарів зафіксував шайбу. Далі все переросло в бійку, в якій взяли участь всі, хто був на льоду.

Читайте: Як сокирою: легендарний хокеїст до крові забив суперника під час матчу

За підсумками цього моменту "Локомотив" залишився в меншості. У складі ярославської команди видалені Стаффан Кронвалль (2 хвилини за грубість і 5 - за бійку), Максим Тальбо (5) і Якуб Накладал (5). У СКА - Ілля Каблуков (5 хвилин), Олександр Хохлачев (5) і Єгор Риков (5).

Варто зазначити, що сам матч завершився перемогою "залізничників" в овертаймі з рахунком 2:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що російський хокеїст спровокував масову бійку, покалічивши відразу трьох суперників.