Канада виграла чемпіонат світу з хокею

31,5 т.
Канада - чемпіон світу з хокею 2016

Збірна Канади Стала переможцем чемпіонату світу з хокею, який відбувався в Росії. У вирішальному матчі турніру в московському Льодовому палаці "кленові" обіграли команду Фінляндії з рахунком 2:0.

Обидві збірні обережно почали зустріч, розуміючи важливість цього поєдинку. Першу шайбу у фіналі Коннор Макдевіда закинув на 11 хвилині. Після цього на льоду точилася рівна боротьба з обопільною кількістю моментів біля обох команд.

Читайте: У конвульсіях повз по льоду. Російському хокеїстові завдали підлої травми на ЧС: відео події

У кінці третього періоду Фінляндія усіма силами пішла вперед в надії відігратися і канадці підловили суперника. За секунду до фінальної сирени ворота номінальних господарів вразив форвард "Колорадо" Метт Дюшен.

Таким чином Канада захистила титул чемпіона, ставши найсильнішою командою планети вдруге поспіль. У 2015 році "кленові" розгромили у фіналі росіян з рахунком 6:1. Всього ж для збірної Канади це вже 26-й світовий титул в історії.

Читайте: Росія бездарно програла півфінал домашнього чемпіонату світу з хокею

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Росія познущалася над США в матчі за 3-е місце.