Пілоти Формули-1 влаштували жахливу аварію на Гран-прі Іспанії

16,6 т.

В Іспанії завершився п'ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1. Гонка на трасі Барселона-Каталунья ознаменувалася кошмарної аварією в першому ж повороті.

Yes! Came on boy! #vettel # f1 #ferrari #sebastianvettel # formula1 #spanishgp pic.twitter.com/VDBFVKiodr

- Team Sebastian Vettel # 5 (@Seb_VettelFan)

13 травня 2018 р

Французький пілот Роман Грожан на старті втратив свій Haas, болід розвернуло поперек треку і в нього на величезній швидкості врізалися Хартлі з Toro Roso і Хюлкенберг з Renault.

Сам бій виграв Люіс Хемілтон з Mercedes. Впевнено вигравши старт, британець лідирував більшу частину кіл і не дав жодного шансу своєму партнеру по команді Вальттері Боттас. Третьм фінішував Макс Ферстаппен (Red Bull).

Ferrari гонку повністю провалив. На 27-му колі через проблеми з силовою установкою зійшов Кімі Райкконен, а інженери Себастьяна Феттеля перемудрили з тактикою, змусивши німця заїхати на абсолютно даремний другий піт-стоп.

Читайте: Русский пілот Формули-1 відзначився ідіотизмом на Гран-прі Азербайджану

Гран-прі Іспанії

Етап продовжиться через два тижні легендарним Гран-прі Монако. Початок о 16:10 за київським часом. Нагадаємо, що 4-й етап в Азербайджані ознаменувалася дикими розбірками пілотів Red Bull.