Гемілтона дискваліфіковано після кваліфікації Гран-прі Бразилії

Льюїс Хемілтон покараний за технічну деталь боліда

Чинного чемпіона світу з автоперегонів у класі Формула-1 та лідера команди Mercedes Льюїса Гемілтона покарали дискваліфікацією після кваліфікації Гран-прі Бразилії. Британець стартуватиме у спринті з останнього місця на 19-му етапі у Сан-Паулу.

Болід Mercedes

Причиною покарання стала невідповідність регламенту елементів заднього антикрила. Відстань між частинами відкритої DRS перевищувала максимально дозволений інтервал 85 мм.

Льюїс Хемілтон

Для довідки: DRS (Система зниження лобового опору) – деталь боліда Формули-1 з 2011 року, що дозволяє за допомогою зміни кута атаки площини заднього антикрила зменшувати притискну силу і тим самим збільшувати швидкість машини на прямих.

Нагадаємо, що в загальному заліку пілотів Льюїс розташувався на другому рядку (293.5). Першим іде Ферстаппен. Нідерландський гонщик має 312.5 бала.

ПОЛОЖЕННЯ В ЧЕМПІОНАТІ : ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК
ПОЛОЖЕННЯ У ЧЕМПІОНАТІ : КУБОК КОНСТРУКТОРІВ

Як повідомляв OBOZREVATEL, тиждень тому Гемілтон посів друге місце в Мексиці, фінішувавши за Максом Ферстаппеном з Red Bull.