Гонка трамваїв: сезон Формули-1 завершився найбільш нудним Гран-прі року

12,1 т.

Фінський гонщик Валттері Боттас став переможцем заключній гонки сезону в автоперегонах класу Формула-1. Пілот команди Mercedes здобув перемогу на Гран-прі Абу-Дабі, випередивши майже на чотири секунди свого партнера Льюїса Хемілтона.

Читайте: Знаменитий пілот Формули-1 на гонці заснув за кермом боліда, захропе в ефірі: опубліковано відео

На відміну від Гран-прі Бразилії, в Абу-Дабі Боттас не втратила першу позицію на старті і втримав її до самого фінішу. Фінн поступався лідерство тільки на піт-стопах і довів гонку, яка стала нудною в сезоні, до перемоги. Вона стала для нього третьою за кар'єру.

У той же час фіну не вистачило очок для того, щоб зайняти друге місце в загальному заліку сезону. Віце-чемпіоном 2017 року стало пілот Ferrari Себастьян Феттель.

Як повідомляв "Обозреватель", Льюїс Хемілтон потрапив в дику аварію напередодні Гран-прі Бразилії.