Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" розгромити команду Коноплянки

26,9 т.
Зінченко допоміг 'Манчестер Сіті' розгромити команду Коноплянки

Українець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко вийшов зі стартових хвилин у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Шальке", за який грає ще один футболіст збірної України Євген Коноплянка.

На 42-й хвилині Зінченко відзначився асистом. Український футболіст віддав передачу в штрафну на Лероя Сане, який з гострого кута вразив ворота "Шальке".

Читайте: "Блискуче!" Зінченко звів із розуму легенду збірної Англії

На той час "городяни" вже вели в рахунку 2:0. Серхіо Агуеро на 35-й хвилині забив перший м'яч з 11-метрової позначки, а через три хвилини оформив дубль.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст Олександр Зінченко отримав найвищу оцінку за поєдинок Прем'єр-ліги Англії проти "Борнмута". EA SPORTS FIFA визнала нашого спортсмена кращим гравцем матчу.

Український футболіст відіграв весь матч. Зінченко віддав 101 передачу з відсотком точності – 96.