Збірну Росії з футболу освистали на стадіоні в Москві. Відео

15,9 т.
Росія Мальта

Вболівальники, які зібралися на московській "Відкриття Арені", не оцінили бляклу гру своєї національної збірної в матчі 6-го туру відбору на чемпіонат світу з футболу-2022. Епізод стався в домашньому поєдинку проти Мальти.

Росія – Мальта

Під кінець першого тайму Росія вигравала 1:0, але бездарна гра в захисті російських футболістів ледь не призвела до забитого голу.

Росіяни ледь не пропустили під кінець тайму

Голкіпер збірної Росії Марінато Гільєрме не встиг до м'яча після невдалої передачі Далера в кут штрафного майданчика. Люк Монтебелло перехопив передачу і спробував закрутити м'яч під дальню штангу. 26-річному нападнику "Біркіркару" не вистачило зовсім трохи, щоб покарати росіян.

Збірна Росії з футболу

Це викликало бурхливе незадоволення серед фанатів. Футболісти збірної Росії йшли на перерву під свист глядачів.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Зазначимо, що матч завершився з рахунком 2:0. Голами відзначилися на 10-й хвилині Федір Смолов і на 83-й хвилині з пенальті Зелімхан Бакаєв. У турнірній таблиці збірна Російської Федерації з 13 очками розташувалася на 2-му рядку. З такою ж кількістю очок лідирує Хорватія.