Збірна України здобула феєричну перемогу над Туреччиною в матчі відбору ЧС-2018

164,2 т.

Збірна України з футболу здобула приголомшливу перемогу над командою Туреччини в черговому матчі відбіркового циклу до чемпіонату світу 2018. Підопічні Андрія Шевченка на харківському ОСК "Металіст" не залишили шансів супернику - 2:0.

Наша команда порадувала вболівальників неймовірно агресивною та яскравою грою. Вже на шостій хвилині зустрічі супермомент не використав Степаненко. Після подачі кутового Тарас ледь не потрапив у "дев'ятку" ударом головою.

Читайте: Основний суперник України з відбору ЧС-2018 зазнав сенсаційної поразки, зігравши нам на руку

Але вже через десять хвилин Україна повела в рахунку. Розкішну комбінацію за участю Коноплянки, Кравця і Коваленка впевненим ударом у кут завершив Ярмоленко. Варто зазначити, що новоспечений гравець "Боруссії" у момент гольового пасу перебвав в офсайді, але судді цього не помітили.

pic.twitter.com/sUC63do9f2

- Олена (@glabob)

2 вересня 2017 р

"Жовто-сині" повністю контролювали хід гри, не даючи жодного шансу супернику. За кілька хвилин до перерви Ярмоленко холоднокровно розібрався з захисниками і вдруге засмутив турків. Цікаво, що і в цьому моменті нам підіграли судді, не помітивши, що за мить до голу м'яч залишив межі поля.

pic.twitter.com/HXpSAKLkFI

Другий тайм почався зі спроб гостей створити тиск на українців, але господарі поля досить спокійно витримали натиск. Наші хлопці взялися, що логічно, почали грати на контратаках.

Заміни Мірчі Луческу, які були визнані посилити атакуючий потенціал команди, відверто не зіграли. На 77-й хвилині зустрічі Артем Бесєдін зобов'язаний був ховати турецьку команду, але із забійної позиції пробив головою вище воріт.

Українці неодноразово могли піймати суперника на контратаках, проте рахунок матчу залишився незмінним.

Україна - Туреччина - 2:0

Голи: Ярмоленко, 18, 42

Україна: П'ятов, Матвієнко, Кривцов, Хачеріді, Бутко, Ротань, Степаненко, Коваленко, Коноплянка, Ярмоленко, Кравець

Туреччина: Бабаджан, Кейбаші, Озбайракли, Азіз, Топал, Ундер, Джігерджі, Бельозоглу, Туфан, Хакан Чалханоглу, Тосун

Як повідомляв "Обозреватель", невідома продемонструвала голі груди в прямому ефірі під час матчу українців і турків.