Збірна України з футболу здобула яскраву перемогу в товариському матчі

99,5 т.

Збірна України з футболу обіграла Японію в товариському матчі. Поєдинок пройшов в бельгійському Льєжі і завершився з рахунком 2:1.

Обидві команди розпочали зустріч у хорошому темпі. М'яч не затримувався в центрі поля і швидко рухався від однієї штрафного майданчика до іншого. Було помітно, що наша команда зробила потрібні висновки після нічиєї з Саудівською Аравією і виглядала неймовірно зібраної і вмотивованої.

Україна - Японія

Відмінною взаєморозуміння між нашими футболістами призвело до стрімкої контратаки на 15-й хвилині і супершансу, коли Марлос видав ідеальну діагональ на фланг, а Бесєдін гострим ударом ледь не змусив Сакая зрізати м'яч у свої ворота - виручила поперечина.

Читайте: "Ускладнюємо": Шевченко виступив з претензіями до футболістів збірної України

Українці швидко виходили з захисту в атаки і один з таких випадів став для японців фатальним. Далекий удар Ракицького зачепив голову Уеди, і трохи змінивши траєкторію, влетів в сітку воріт.

Забивши гол "синьо-жовті" взяли паузу і відійшли на свою половину, вичікуючи моменту для позиційної атаки.

Ближче до кінця тайму українці знову повністю перейшли на поле суперника, постійно тримаючи японську збірну в напрузі, не затримуючись в центрі поля. Незважаючи на територіальну перевагу, ударів в створ воріт Кавасіми не було.

Граючи першим номером, підопічні Шевченка на 41-й хвилині несподівано пропустили гол. Японці розіграли штрафний і першим же ударом по воротах зрівняли рахунок.

Відразу після перерви футболісти України притиснули опонентiв до воріт, але знову не змогли завдати жодного небезпечного удару в створ.

До середини тайму наш суперник також кілька разів небезпечно огризнувся, але більшого ніж жовта картка за симуляцію, японцям добитися не вдалося.

На 62-й хвилині Шевченко зробив відразу потрійну заміну: Матвієнко (замість Соболя), Караваєв (замість Бутко) і Буяльський (замість Малиновського), і це відразу дало свої результати.

Японці грали в'язко, тихенько комбінуючи в центрі поля, не дозволяючи нашим гравцям нічого організувати в нападі, але після гострої контратаки Караваєв забив переможний гол.

У кінцівці зустрічі Японія організувала потужний штурм і серйозно притиснула України до її воріт, але вирвати нічию не змогла.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що на матчі Україна - Японія познущалися над українським гімном.