• Україна посідає 24-те місце в рейтингу ФІФА: Іспанія – 8-ме

Іспанія - Україна

Збірна України з футболу у другому турі Ліги націй групи 4 дивізіону А розгромно поступилася команді Іспанії.

Поєдинок у Мадриді на стадіоні "Альфредо Ді Стефано" завершився з рахунком 4:0.

Матч почався для наших футболістів жахливо. Вже на 2-й хвилині Кривцов зачепив Фаті у своїй штрафній, і Бенуа Бастьєн вказав на 11-метрову позначку. Пятов вгадав напрям удару Рамоса, але врятувати команду від гола не зміг – 1:0.

На 5 хвилині Ярмоленко не розібрався з Тимчиком у своїй зоні, і точна діагональ на лівий фланг ледь не призвела до голу. Удар Регілона пройшов у міліметрах від штанги.

Україна, як і в матчі зі Швейцарією, віддала ініціативу супернику, зробивши ставку на контратаки, але за пів тайму нічого гострого підопічні Шевченка створити не змогли.

Замість цього напад господарів діяв привільно, кілька разів потривоживши Пятова небезпечними ударами.

Ледве м'яч потрапляв до наших футболістів, Іспанія розпочинала чіпкий високий пресинг, відбираючи круглого. Українці виглядали трохи розгубленими і складалося враження, що вони не знають, як грати з опонентом.

Фаті перегравав Тимчика на фланзі, легко відкриваючись і створюючи собі простір між лініями, куди часто йшов довгий пас із центру поля.

На 26-й хвилині лише самовіддана гра Матвієнка врятувала "синьо-жовтих" від очевидного гола. Другий гол назрівав, небезпечні моменти біля воріт П'ятова виникали один за іншим і на 29-й хвилині Серхіо Рамос ударом головою зробив рахунок 2:0.

Через три хвилини поперечна помилка Зінченка призвела до третього пропущеного м'яча. Відзначився все той же Фаті.

У кінцівці тайму футболісти з Іспанії просто знущалися, демонструючи процентне володіння м'ячем: 65/35.

Після перерви малюнок зустрічі не змінився. Фурія Роха і в подальшому домінувала на полі, на 62-й хвилині забила 4-й гол, проте рефері його скасував через офсайд.

У другому таймі "синьо-жовті" так і не змогли показати абсолютно нічого конструктивного, за 8 хвилин до кінця основного часу пропустивши вчетверте.

Іспанія – Україна 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 3, пенальті Рамос, 2:0 – 29 Рамос, 3:0 – 32 Фаті, 4:0 – 84 Ферран Торрес.

Іспанія – Де Хеа, Регілон, Рамос (Ерік Гарсія, 61), Навас, Пау Торрес, Меріно, Тіаго Алькантара, Ольмо, Родрі (Оскар Родрігес, 69), Фаті, Жерар Морено (Ферран Торрес, 74).

Україна – Пятов, Кривцов, Матвієнко, Тимчик, Зінченко, Малиновський, Михайличенко, Марлос (Циганков, 56), Харатін (Сидорчук, 63), Ярмоленко (Коваленко, 79), Яремчук.

Попередження: Родрі (37), Малиновський (77), Коваленко (90).

У 3-му турі Україна вдома зіграє 10 жовтня з Німеччиною.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в четвер, 3 вересня, збірна України в 1-му турі обіграла суперників зі Швейцарії, а команда Іспанії уникла поразки в поєдинку проти Німеччини.

Вирішальний гол в українців у середині другого тайму забив Олександр Зінченко. На післяматчевій пресконференції Андрій Шевченко оцінив гру команди.