Збірна України обіграла Росію і вийшла у фінал паралімпійського чемпіонату світу з футболу: опубліковано відео

28,7 т.

Паралімпійська збірна України з футболу обіграла команду Росії у півфіналі чемпіонату світу. "Жовто-сині", складені з гравців з наслідками дитячого церебрального паралічу, здолали принципового суперника в серії післяматчевих пенальті - 4:2.

Читайте: "Україна пишається!" Футболіст "Динамо" зробив благородний вчинок, викликавши захоплення в мережі

Основний час зустрічі завершився внічию - 2:2. Українці вже до 14-й хвилині зустрічі провели два м'ячі у ворота суперника, однак у другому таймі протягом п'яти хвилин втратили свою перевагу. В результаті доля путівкb у вирішальний матч турніру, який приймає аргентинський Сан-Луїс, вирішувалася e серії 11-метрових. Тут своє вагоме слово сказав воротар нашої команди Костянтин Симашко, який відбив два удари росіян.

У фіналі ЧС-2017 українські паралімпійці, які очолюють світовий рейтинг, битимуться з командою Ірану. Гра відбудеться у суботу, 23 вересня.

Як повідомляв "Обозреватель", фанати побили футболіста збірної України під час матчу кубка країни.