Ярмоленко в прямому ефірі обматюкав партнера по збірній України. Відео

114,3 т.
Андрій Ярмоленко

Футболіст збірної України Андрій Ярмоленко під час матчу Ліги націй із Німеччиною обматюкав партнера по команді Олександра Караваєва.

Відео дня

Момент трапився в першому таймі, коли Ярмоленко потрапив під пресинг і йому ніхто з партнерів не допоміг.

"Так підійди сюди, бл*ть. Що ти там робиш на *уй?" – не зміг стримати емоцій 30-річний півзахисник "Вест Гема". Епізод потрапив у прямий ефір телетрансляції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у суботу, 10 жовтня, збірна України в матчі 3-го туру Ліги націй на київському НСК "Олімпійський" програла команді Німеччини (1:2).

Пізніше з'явилося відео голів. Після гри наставник бундестім Йоахім Льов заявив, що Україна його нічим не здивувала, а Шевченко зізнався, про що попросив футболістів у перерві матчу, й відмовився критикувати воротаря Георгія Бущана за помилку, яка призвела до другого гола.