Вперше за три роки: Роналду розлютився й влаштував бойкот у "Ювентусі"

22,6 т.
Вперше за три роки: Роналду розлютився й влаштував бойкот у 'Ювентусі'

Форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду залишився вкрай незадоволений рішенням головного тренера команди Мауріціо Саррі замінити його на 55-й хвилині матчу з "Міланом" (1:0) в італійській Серії А.

Відразу після заміни Роналду не потиснув руку наставнику команди, а попрямував у роздягальню. Крім того, не дочекавшись закінчення поєдинку, португалець залишив межі стадіону за три хвилини до фінального свистка, повідомляє Squawka.

Кріштіану Роналду в матчі з "Міланом"

Читайте: Не грав би: Роналду зробив несподіване зізнання про кар'єру в "Ювентусі"

Цікаво, що Роналду забрали з поля вже в другому матчі поспіль. Востаннє футболіст не догравав до кінця через заміну два поєдинки поспіль у травні 2016 року. А за весь минулий сезон (2018/2019) португальський футболіст був замінений всього двічі.

Варто зауважити, що аргентинець Пауло Дібала, який вийшов замість Роналду в зустрічі з "Міланом", став героєм поєдинку, забивши єдиний у матчі гол на 77-й хвилині.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше форвард збірної України Роман Яремчук випередив Роналду в рейтингу бомбардирів.