Вперше за 20 років: визначилися ще два учасники плей-оф ЧС-2022

9,8 т.

Збірні Нідерландів та Сенегалу стали учасниками плей-оф чемпіонату світу з футболу 2022 року від квартету А. Це стало відомо за підсумками третього туру групового турніру, що стартував у вівторок, 29 листопада.

Помаранчева збірна мала вирішити дуже просте завдання і обіграти господарів турніру катарців, які втратили всі шанси на продовження боротьби на мундіалі. У результаті Нідерланди досягли своєї мети, забивши по голу в кожному з таймів. Відкрив рахунок нападник ПСВ Коді Гапко, який відзначився у третьому матчі ЧС поспіль, а завершив справу гравець "Барселони" Френкі де Йонг.

А ось сенегальці в емоційній зустрічі здолали Еквадор у лобовому матчі за вихід до плей-оф. Африканці першими повели у рахунку, реалізував пенальті на передостанній хвилині першого тайму після удару Ісмаїла Сарри.

Еквадорці зрівняли рахунок у середині другої половини зусиллями Мойсеса Кайседо. Проте вже за дві хвилини захисник лондонського "Челсі" Каліду Кулібалі зробив рахунок 2:1 і вивів Сенегал до 1/8 фіналу. Для "левів" цей успіх став першим на мундіалях за останні 20 років.

Таким чином Нідерланди виграли групу А, набравши 7 очок. Сенегал же фінішував другим із шістьма пунктами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, італієць Маріо Феррі вибіг на поле під час матчу Португалія – Уругвай і закликав мир зупинити війну в Україні. Після цього він написав емоційний пост у соціальних мережах, підтримавши нашу країну.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!