Вперше в історії! Мохаммед Салах встановив унікальний рекорд Ліги чемпіонів. Відео

25,1 т.
Мохаммед Салах

Нападник англійського "Ліверпуля" Мохаммед Салах став автором найшвидшого хет-трику в історії Ліги чемпіонів. Своє унікальне досягнення 30-річний футболіст збірної Єгипту оформив у матчі 4 туру проти шотландського "Рейнджерс".

Салах вийшов на заміну на 68-й хвилині, щоб тричі розписатися у воротах Макгрегора йому знадобилося 6 хвилин. Перший гол Мохаммед забив на 76-й хвилині, а потім з 80-ї по 81-ю відзначився ще двічі.

Попереднє досягнення належало нападнику Бафетімбі Гомісу, якому вистачило 8 хвилин, щоб 2011-го зробити хет-трик у грі з "Динамо" Загреб. Найшвидші хет-трики в історії Ліги чемпіонів:

• 6 хвилин – Мо Салах ("Ліверпуль")
  • 8 хвилин – Бафетімбі Гоміс ("Ліон")
  • 9 хвилин – Майк Ньювелл ("Блекберн")
  • 11 хвилин – Рахім Стерлінг ("Манчестер Сіті"), Роберт Левандовскі ("Баварія"), Кріштіану Роналду ("Реал")

Зазначимо, що зустріч завершилась із рахунком 7:1 на користь англійської команди. У турнірній таблиці "Ліверпуль" йде на другому місці у групі А (9 очок). "Рейнджерс" із нулем останні.

Шахтар - Реал

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні свій поєдинок у ЛЧ провів і донецький "Шахтар". Підопічні Йовічевіча на останніх секундах упустили перемогу над мадридським "Реалом".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!