Воротар "Галатасарая" отримав подвійний перелом, рятуючи від голу

Фернандо Муслера отримує травму в матчі Галатасарай - Різеспор

Уругвайський голкіпер "Галатасарая" Фернандо Муслера врятував свою команду від голу ціною важкої травми в матчі 27-го туру чемпіонату Туреччини з футболу.

На 15-й хвилині гри з "Різеспором" 34-річний Муслера намагався перервати небезпечну флангову передачу і зіткнувся з чеським форвардом суперника Міланом Шкодою.

У результаті інциденту, уругваєць отримав подвійний перелом ноги. Гучні крики спортсмена потрапили в телетрансляцію.

Голкіпера терміново госпіталізували на швидкій прямо з поля. Лікарі діагностували у футболіста перелом кісток гомілки і малогомілкової кістки правої ноги.

Фернандо Муслера госпіталізують із переломом
Рентгенівський знімок ноги Фернандо Муслера

Муслера виступає за клуб із 2011 року, за цей час виграв 12 трофеїв всередині країни (5 чемпіонств, 3 Кубка і 4 Суперкубка). Без свого капітана "Галатасарай" програв із рахунком 0:2. Команда йде на третьому місці в чемпіонаті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан "Динамо" Сергій Сидорчук ледь не отримав перелом ноги на 82-й хвилині гри з "Зорею" після того, як захисник луганчан Ловро Цвек в'їхав йому прямою ногою, пробивши екіпіровку. Сидорчук був змушений покинути поле, а після гри йому наклали п'ять швів.