Воротар англійського гранда пропустив безглуздий гол у дебютному матчі за клуб. Відео

2,1 т.
Артур Оконкво гол Хайберніан

19-річний воротар "Арсеналу" Артур Оконкво пропустив безглуздий гол у дебютному матчі за "канонірів" проти "Хіберніана". Шотландський клуб здобув сенсаційну домашню перемогу над англійським грандом з рахунком 2:1.

На 21-й хвилині зустрічі господарі організували пресинг на чужій половині поля, змусивши захисника лондонців Седріка віддати не дуже зручний пас на голкіпера. Оконкво хотів вибити м'яч, але промахнувся по м'ячу, дозволивши нападнику суперників закотити "круглого" у сітку.

"Арсенал" створив безліч моментів для взяття воріт, але в другому таймі "Хіберніану" вдалося подвоїти свою перевагу в рахунку, забивши після кутового. На 73-й хвилині "каноніри" не реалізували пенальті, а на 82-й все ж скоротили відставання, встановивши остаточний результат.

У наступному спарингу (17 липня) лондонський клуб зустрінеться з "Рейнджерс", які під керівництвом легенди "Ліверпуля" Стівена Джеррарда в минулому сезоні вперше за 10 років стали чемпіонами Шотландії.

Відзначимо, що Оконкво є вихованцем "Арсенала" і нещодавно підписав новий контракт із "канонірами".

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Бразилії команда пропустила безглуздий автогол, не давши суперникам торкнутися м'яча.