"Він же не Вася із села": ексфутболіст збірної – про погрози Селезньова журналісту
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['Він же не Вася із села': ексфутболіст збірної – про погрози Селезньова журналісту](https://i.obozrevatel.com/news/2021/12/14/vorobej-andrej-posle.jpg?size=1944x924)
Ексфутболіст "Шахтаря", кількох інших українських клубів та нашої національної збірної Андрій Воробей висловив свою думку щодо поведінки скандального форварда закарпатського "Минаю" Євгена Селезньова. Нагадаємо, нещодавно Селезньов погрожував журналісту побиттям. 43-річний уродженець Донецька вважає, що його земляку з Макіївки слід бути стриманішим у своїх висловлюваннях та вчинках.
В інтерв'ю YouTube-каналу SportUA Воробей з розумінням поставився до різких слів Селезньова, але засудив їх.
"Я негативно ставлюся до поведінки Селезньова. Журналісти пишуть часом хороше, часом погане. Я це відчував на собі, ще коли грав. Завжди є задоволені та незадоволені, і завжди будуть провокації. Жені треба бути стриманіше, адже на нього йде тиск, він на перших сторінках і заявив, що хоче рекорд побити. Він же не Вася з якогось там села.
Завжди щодо нього будуть провокації, як із трибун у Дніпрі, його тишком-нишком зніматимуть. Але ти маєш мету, треба до неї йти, готуватися до матчів.
Такі вчинки не прикрашають його як людину та як футболіста. Є різні люди, всіх по-пацанськи не заткнеш. На цьому люди роблять собі піар. І таких людей багато, але й добрих дуже багато. Треба не розпилюватися, а зважувати всю інформацію", – підсумував Воробей. І зауважив, що буде радий, якщо Євген стане найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів України.
Як повідомляв OBOZREVATEL, Селезньов відзначився витівкою після гри з "Динамо".