''Варто задуматися'': Степаненко гостро відреагував на видалення в матчі ЛЄ

17,7 т.

Півзахисник гірників Тарас Степаненко після видалення на 10-й хвилині в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького "Айнтрахта" заявив, що не бачить сенсу вигороджувати себе за те, що сталося на футбольному полі.

"Це вже сталося - я підвів команду. Було чи не було ... Людина судить в Англії, напевно, йому видніше.

Про першому моменті я не можу сказати нічого певного, не знаю, до м'яча або до футболіста я першим доторкнувся. А в другому моменті я навіть не думав, що буде жовта картка. Я відчув, що зіграв в м'яч, а потім вже по інерції зачепив суперника ", - цитує футболіста ua.tribuna.com

Тарас Степаненко розповів. що у нього в кар'єрі ще не було такого видалення, але він не звик звинувачувати будь-кого в своїх проблемах, оскільки нічого змінити вже не можна.

"Тепер варто задуматися, хоча я завжди про це думаю, бути більш врівноваженим. Не можу сказати, що я був надто заведений. У мене достатньо досвіду, щоб контролювати свої емоції. Як в житті, так і на футбольному полі, бувають такі ситуації – все швидко відбулося.

Я з себе провини не знімаю. Добре, що хлопці вистояли і добилися нічиєї. Дуже переживав після другого пропущеного м'яча, але слава Богу, забили ", - сказав в коментарі Степаненко.

Тайсон - один героїв матчу з "Айнтрахтом"

Нагадаємо, що, чемпіон України донецький "Шахтар" в першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи вдесятьох зміг вирвати нічию у німецького "Айнтрахта". Матч в Харкові на ОСК "Металіст" завершився з рахунком 2: 2.

Читайте: 8 голів, вилучення та два камбеки: як "Динамо" і "Шахтар" феєрили в Лізі Європи

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека прокоментував нічию своєї команди в домашньому поєдинку 1/16 Ліги Європи проти "Айнтрахта" із Франкфурта. "Гірники" вдесятьох зуміли зрівняти рахунок у другому таймі.

"Звичайно, я пишаюся своєю командою. Хлопці віддали на полі всі. Дуже багато працювали в складному сценарії".

Фонсека зробив акцент на тому, що півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко був несправедливо видалений в першому таймі.