В Іспанії голкіпер забив приголомшливий гол на останній секунді і врятував команду. Відео

Крістіан Альварес

Голкіпер "Сарагоси" Крістіан Альварес врятував для своєї команди нічию (2:2) в матчі 37-го туру Сегунди (другий футбольний дивізіон Іспанії) проти "Луго".

35-річний воротар відзначився голом на 96-й хвилині основного часу. Програючи 1:2, "Сарагоса" отримала право на останній розіграш штрафного. Альварес прибіг до воріт суперника і замкнув довгий навіс приголомшливим ударом головою, після якого м'яч по хитромудрій траєкторії опустився чітко в сітку.

Цей результат дозволив "Сарагосі" набрати 43 очки і наблизитися в турнірній таблиці до 14-го місця.

Як повідомляв OBOZREVATEL, англійський голкіпер шотландського клубу "Дамбартон" Сем Ремсботтом відзначився неймовірним автоголом у домашньому матчі третього дивізіону чемпіонату країни проти "Форфар Атлетик".

На 57-й хвилині 24-річний воротар спробував вибити м'яч, але влучив у спину своєму захиснику Раяну МакГіверу. Снаряд закотився у ворота, незважаючи на відчайдушні спроби кіпера виправити ситуацію.