В АПЛ матч "Манчестер Сіті" – "Тоттенгем" завершився грандіозним скандалом. Відео

43,7 т.
В АПЛ матч 'Манчестер Сіті' – 'Тоттенгем' завершився грандіозним скандалом. Відео

Матч 14-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Манчестер Сіті" та "Тоттенгемом" завершився суддівським скандалом. Головний арбітр зустрічі Саймон Гупер ухвалив два спірні рішення наприкінці зустрічі, спровокувавши бурхливу реакцію у гравців "Сіті".

На 94-й хвилині за рахунку 3:3 захисник "Тоттенгема" Емерсон на половині поля "Манчестер Сіті" збив Ерлінга Ґоланда. Ґупер збирався вже дати свисток, але передумав.

Лідер збірної Норвегії схопився та віддав точну передачу на Джека Гриліша. Хавбек "Сіті" почав тікати віч-на-віч до воріт "Тоттенгема" і в цей момент арбітр все-таки зупинив зустріч.

Незважаючи на те, що за підсумками епізоду Емерсон отримав жовту картку, футболісти "МанСіті" в різкій формі почали висловлювати рефері все те, що про нього думають.

Через три хвилини Олівер Скіпп збив Мануеля Аканджі у штрафному майданчику "Тоттенгема". Пенальті призначено не було, а матч так і закінчився 3:3.

Як повідомляв OBOZ.UA, у цій грі південнокорейський нападник "Тоттенгема" Сон Хин Мін став автором рідкісного епізоду. Капітан гостей з інтервалом у 4 хвилини забив у чужі та свої ворота.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!