Дубль Кавані! Уругвай - Португалія: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2018

48,1 т.

Збірні Португалії та Уругваю в суботу, 30 червня, розіграли путівку в чвертьфінал чемпіонату світу 2018 року, який в ці дні проходить в Росії. Зустріч проходив на стадіоні "Фішт" в Сочі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Уругвай - Португалія.

Уругвайці до цього в нинішньому році виграли всі шість ігор із загальним рахунком 11-0. Поєдинок проти чемпіонів Європи є справжньою перевіркою для підопічних Оскара Табареса. У свою чергу португальці в останніх дев'яти матчах здобули всього три перемоги. "Європейські бразильці" зіткнулися із серйозними труднощами у зустрічах ЧС-2018 з Марокко і Іраном, і не ввадился фаворитом букмекерів на вихід вдо чвертьфіналу.

Читайте: Кайф Марадонна і вечерю з Кадировим: топ-події групового турніру ЧС-2018

Команди двічі зустрічалися одна з одною. У 1966 році португальці розгромили суперника у товариському матчі - 3:0. А через шість років на Кубку Незалежності в Бразилії команди розійшлися миром - 1:1.

ЧС-2018. 1/8 фіналу

Сочі, стадіон "Фішт"

Головний арбітр: Сесар Рамос (Мексика)

Уругвай - Португалія - 2:1

Голи: Кавані, 7, 62 - Пепе, 55

Уругвай: 1. Муслера - 2. Хіменес, 3. Годін, 22. Касерес, 6. Бентанкур, 8. Нандес, 14. Торрейра, 15. Весіно, 17. Лаксальт, 21. Кавані, 9. Суарес

Запасні: 12. Кампанья, 23. Сілва М., 4. Варела, 13. Сілва Г., 16. Перейра М., 19. Коатес, 5. Санчес К., 10. Де Арраскаета, 7. Крістіан Родрігес, 11. Стуані, 18. Максі Гомес, 20. Уррета

Португалія: 1. Руй Патрісіу - 3. Пепе, 5. Геррейру, 6. Жозе Фонте, 14. Вілліам Карвалью, 15. Рікарду Перейра, 10. Жоау Маріу, 11. Бернарду Сілва, 23. Адрієн Сілва, 7. Роналду, 17 . Гонсалу Гуедеш

Запасні: 12. Антоні Лопеш, 22. Бету, 2. Бруну Алвеш, 13. Рубен Діаш, 19. Маріу Руї, 21. Седрік Соареш, 4. Мануель Фернандеш, 8. Моутінью, 16. Бруну Фернандеш, 20. Куарежма, 9 . Андре Сілва, 18. Мартіньш

________________________________________

90+6. УСЕ. УРУГВАЙ У ЧВЕРТЬФІНАЛІ.

90+5. Руй Патрісіу в чужій штрафній.

90+3. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Кріштіану Роналду за суперечки з суддею.

90+1. Роналду вдарив у бік кутового прапорця...

89. Йдуть на останній штурм чемпіони Європи.

87. І знову Фернандеш. Навіщось зважився на наддалекий удар гравець московського "Локомотива". Вище.

86. Фернандеш відразу ж приклався метрів з 25. В руки Муслері.

84. ЗАМІНА. Жоау Маріу покинув поле. Мануель Фернандеш в грі.

83. Ледь не забили португальці після прострілу справа. В останній момент захисник Роналду випередив.

80. ЗАМІНА. Надес йде. Карлос Санчес виходить.

78. Роналду не дають взагалі бити. Зараз навіть на 35 метрах накрили Кріштіану.

77. Геррейру знову з-за штрафної неточно пробив.

75. Кавані на лавочці з прикладеним до ноги льодом сидить.

74. ЗАМІНА. Стуані в грі. Замість травмованого Кавані.

73. ЗАМІНА. Гуедеш поступився місцем на полі Андре Сілві.

71. Кавані отримує травму. Кріштіану допоміг супернику покинути поле. І красиво, і час заощадив.

70. Ой-ой-ой! Муслера грубо помилився на виході, але Бернарду Сілва не влучив метрів з 13 в порожні ворота.

67. Втиснула до воріт Муслери уругвайців Португалія. Куарежма явно вніс різноманітність в гру команди.

65. ЗАМІНА. Куарежма з'являється. Адрієн Сілва закінчив на сьогодні.

63. ЗАМІНА. Крістіан Родрігес замість Бентанкура.

62. 2:1! Приголомшливий м'яч від Кавані! Спіймали суперника на втраті південноамериканці, Суарес віддав на Едінсона, а той в дотик з лінії штрафного поклав м'яч у дальній кут.

61. І знову два кутових було у чемпіонів Європи. Насилу відбилися уругвайці.

58. Португалія і не думає зупинятися. Намагаються дотиснути суперника.

55. 1:1! Розіграли швидко кутовий португальці. Геррейру подав з лівого флангу, а там Пепе просто розстріляв Муслеру.

52. Геррейро через штрафного пробив. Повз пішло.

52. Португальці в основному через правий фланг атаки проводять.

48. Кавані отримав по ногах в центрі поля. Суддя фолу не побачив.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Уругвай ввів м'яч в гру.

22:03. Роналду зібрав команду в коло перед виходом на поле. Налаштовує лідер.

21:59. Повертаємося на сочинський "Фішт"

21:56. Статистика першого тайму.

21:49. ПЕРЕРВА.

45+3. Свистить мексиканський рефері. Ідуть команди відпочивати.

45+2. Кавані прийняв важкий винос захисника і пробив в ближній кут. Неточно.

45+1. Муслера дуже впевнено зняв навіс справа.

44. Суарес отримав в спину, впав, але тримається за голову чомусь.

43. Черговий фол від португальців. Багато порушень у нас.

40. Здорово поки обороняються уругвайці.

38. Дуже слабенький удар від Гуедеша. Муслера спокійно забрав.

35. Кавані не зміг прийняти передачу Суареса в штрафній. За лицьову м'яч пішов.

32. Роналду зі штрафного прямо в стінку пальнув.

28. Поки безрезультатно б'ються португальці на захист суперника.

25. Годін збив Бернарду Сілву. І знову без жовтої.

22. Суарес! Зі штрафного низом пробив щільно. Руй Патрісіу витягнув з кута.

19. Хороший навіс від Гуедеша. Роналду був готовий замикати, але захисник зіграв чудово.

18. Уругвайці змушують суперника з м'ячем возитися.

15. Ух. Касарес в чужій штрафній полетів у дикий підкат на Фонте. Без картки.

12. Стадіон просто вибухає, коли Роналду м'яч отримує.

11. Фонте пробив повз після навісу справа.

9. Ось це зараз гра має піти.

7. 1:0!!! Який м'яч Уругвай кладе! Кавані з одного фланг на інший перевів на Суареса, той розгойдав захисника, зробив силовий навіс, який ударом з кута воротарського замкнув той же Кавані! Шик!

6. Роналду пробиває в руки Муслері метрів з 22-х.

5. Роналду на газоні. Завалили Кріша, який зі своєї половини поля готовий був гнати в контратаку.

2. Бернарду Сілва пробивав головою після навісу зліва. Дуже неточно.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Португальці розіграли з центра поля. Понеслась!

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Кріштіану у відмінному настрої перебуває. Це вам не пониклий Мессі.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять футболісти на полі. Зараз гімни країн зіграють.

11 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди вже зібралися у підтрибунних приміщеннях стадіону.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. А так команди прибували на "Фішт".

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Кріш поки що крутіший за Суареса на ЧС.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Порівняння команд на турнірі.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади вже є.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Добрий вечір, шановні вболівальники! Чемпіони Європи португальці спробують пробитися до чвертьфіналу світової першості в Росії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Міжнародній федерації футболу прокоментували скандал у матчі ЧС-2018 Японія - Польща.