Ультрас "Динамо" повісили "Мораеса" на "Олімпійському" – фотофакт

22,4 т.
Ультрас 'Динамо' повісили 'Мораеса' на 'Олімпійському' – фотофакт

Футбольні фанати, якi перебували в секторі ультрас київського "Динамо" підвісили за шию манекен, на якому була надіта форма гравця "Шахтаря" Жуніора Мораеса.

Інцидент трапився під час матчу 25-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі "Динамо" – "Шахтар".

Читайте: Офіційно: УЄФА завів справу на збірну України через Мораеса

Нагадаємо, що гра "Динамо" - "Шахтар" завершилася з рахунком 0:0. На 4-й доданій хвилині другого тайму Мораес не забив пенальті. Його удар із 11 метрів відбив Денис Бойко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в літнє трансферне вікно влітку 2018-го форвард "Динамо" Мораес підписав контракт із донецьким "Шахтарем". Футболістів київської команди образило це рішення і в першому очному протистоянні з гірниками вони не потиснули бразильцеві руку.

Колишній партнер Мораеса воротар "Динамо" Денис Бойко різко висловився про перехід бразильця в "Шахтар".