Українці підтримали збірну після прикрої поразки від Нідерландів на старті Євро-2020

Руслан Малиновський, а на його тлі гравці збірної Нідерландів

Українські вболівальники не залишили національну збірну без підтримки, незважаючи на прикру поразку в стартовому матчі Євро-2020 проти Нідерландів. Поєдинок, який відбувся в Амстердамі на однойменній арені закінчився з рахунком 3:2.

У коментарях на сторінці OBOZREVATEL у Facebook багато наших співвітчизників відзначили, що підопічні Андрія Шевченка показали гідну гру, зумівши чинити серйозний опір суперникам. За словами фанатів, такі поразки допоможуть перемагати в майбутньому.

Українці підтримали збірну України
Підопічні Шевченка мінімально програли Нідерландам
У наступному поєдинку Україна зіграє з Північною Македонією
Збірна України показала гідну гру
Збірну України похвалили фанати
Україна забила два голи Нідерландам

Нагадаємо, що збірна України закінчила перший тайм зустрічі в Амстердамі внічию 0:0, а потім пропустила два швидких голи у другій половині. Здавалося, що Нідерланди вже своє не відпустять, але приголомшливий дальній удар у виконанні Андрія Ярмоленка повернув інтригу в матчі на 75-й хвилині.

Ярмоленко дякує фанатам за підтримку

В одній з наступних атак підопічні Шевченка заробили право на штрафний удар, який точним пострілом головою завершив Роман Яремчук. У заключні хвилини поєдинку йшла гра до голу, і його на свій рахунок записали господарі поля, залишивши нашу команду без очок.

Ярмоленко втішає Караваєва

Відзначимо, що наші суперники за групою C також провели очну зустріч. У ній Австрія дотиснула Північну Македонію в кінцівці матчу і виграла з рахунком 3:1.

У наступному турі підопічним Шевченка протистоятимуть македонці. Поєдинок запланований на 17 червня.

Склад груп Євро-2020
Розклад групового турніру

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної України прокоментував поразку від Нідерландів.