Український футболіст знепритомнів на полі в матчі в Бельгії

2,9 т.

Неприємний інцидент стався в матчі 1/4 фіналу Кубку Бельгії з футболу, в якому "Мехелен" 22 грудня приймав "Ейпен". Український півзахисник господарів Мар'ян Швед вийшов на поле на заміну в середині другого тайму, але вже за кілька хвилин опинився в нокауті. 24-річний Швед у боротьбі за м'яч зіткнувся з молодим воротарем гостей Абдулом Манафом Нуруденом із Гани та знепритомнів.

Швед потрапив під воротаря.

Коли до українця підійшли партнери, він не рухався. Потім прибули медики, надали хлопцеві першу допомогу і він прийшов до тями. Проте покинув поле на ношах і більше у гру не повернувся.

Подробиці події наводить бельгійський сайт GVA, цитуючи головного тренера "Мехелена" Воутера Вранкена.

"Коли наші гравці підійшли до нього, Швед був непритомний. Він лежав на спині і не рухався. Коли його повернули на бік, Мар'ян почав кашляти. Після матчу він повністю прийшов до тями. Сподіваюся, що він не сильно постраждав, хоча удар припав по голові та ребрах", – розповів бельгійський "коуч".

Шведа забрали з поля на ношах.

"Мехелен" пропустив два м'ячі в останні 10 хвилин зустрічі, програв 1:3 і вибув з турніру. У чемпіонаті Бельгії команда українця посідає восьме місце.

Нагадаємо, Швед – уродженець Львівщини. Раніше виступав за "Карпати", молодіжну команду іспанської "Севільї" та шотландський "Селтік". Цього сезону у 18 матчах за "Мехелен" забив два м'ячі і зробив одну гольову передачу. Сайт Transfermarkt оцінює його в мільйон євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник "Динамо" Миколенко ледь не перейшов до МЮ.

Раніше український футболіст забив розкішний гол у Бельгії.