Український футболіст фантастичним ударом під поперечину вивів клуб в 1/8 фіналу Кубку країни. Відео

Данило Кондраков

Нападник "Руху" Данило Кондраков відзначився красивим голом у виїзному матчі 1/16 фіналу Кубку України проти "Миколаєва". Його команда перемогла з рахунком 3:0 і вийшла в наступний раунд.

На 37-й хвилині зустрічі нашому співвітчизнику вдався гарматний постріл під поперечку з-за меж штрафного майданчика. М'яч летів із такою швидкістю, що голкіпер навіть не зрушив з місця.

Перед перервою Кондраков оформив дубль із пенальті, а в доданий до другого тайму час – хет-трик зі ще одного одинадцятиметрового. Відзначимо, що "Миколаїв" з 20-ї хвилини грав у меншості після прямої червоної картки Павла Березянського.

Жеребкування 1/8 фіналу Кубку України відбудеться в п'ятницю, 24 вересня. З цієї стадії боротьбу за трофей почнуть "Динамо" та "Шахтар".

Як повідомляв OBOZREVATEL, харківський "Металіст" здійснив камбек у матчі з чернігівською "Десною" завдяки історичному голу англійського футболіста Кадіма Харріса.

Кадім Харріс біля ОСК "Металіст"

Крім вищевказаних команд в 1/8 фіналу також вийшли "Олександрія" та черкаський клуб ЛНЗ, який нещодавно незвичайним способом представив нову форму, запросивши на фотосесію сексуальну модель.