Українських уболівальників побили перед матчем Ліги Європи

21,0 т.

Фанатів київського "Динамо", які приїхали до Греції, щоб підтримати свою команду, побили правоохоронці. Інцидент трапився перед поєдинком 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса".

За 40 хвилин до стартового свистка зустрічі перед заходом на стадіон уболівальники зіткнулися з поліцією. Правоохоронці застосували силу через велике скупчення людей, які намагалися увійти на сектор, повідомляє sportdog.gr.

Читайте: У центрі Києва побилися ультрас "Динамо" і "Айнтрахту": відео з місця НП

Олімпіакос - Динамо

Нагадаємо, що "Динамо" вирвало нічию у матчі проти "Олімпіакоса". Після першого тайму кияни поступалися з рахунком 2:1. На 89-й хвилині зустрічі півзахисник української команди Беньямін Вербич точним ударом подарував своїй команді нічийний результат матчу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фанати "Олімпіакоса" відзначилися провокаційним вчинком напередодні першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти київського "Динамо". На секторі ультрас грецької команди вивісили прапор Росії.