Україна випередила Росію у Лізі націй

17,7 т.

Збірна України з футболу достроково вийшла в еліту Ліги націй, зайняла 14-е місце в підсумковому рейтингу цього турніру — російська команда фінішувала 17-ю. Перші чотири місця визначаться у червні після Фіналу чотирьох, який відбудеться у Португалії.

Турнірна таблиця складена таким чином, що перші 12 місць займають команди дивізіону А, потім йдуть усі учасники дивізіону В і так далі. Таким чином Ісландія, яка набрала 0 очок, розташовується вище за Боснію і Герцеговину, яка не програла жодного матчу, повідомляє football.ua.

Всередині дивізіонів діє схожа схема — команди, які посіли перші [другі/треті] місця у групах не можуть виявитися у таблиці нижче, ніж команди, які посіли другі місця [треті/четверті]. Так, наприклад, Казахстан (друге місце в групі) із 6 очками опинився вище за Молдову (третє місце в групі), яка набрала 9 балів.

Із цієї таблиці визначається, у якому кошику перебуватимуть збірні під час жеребкування кваліфікації на чемпіонат Європи (перша десятка в першому кошику, друга — другому і так далі).

Читайте: ''Тупі й дерев'яні'': збірну Росії висміяли за ''порнуху'' в Лізі націй

Нагадаємо, що напередодні збірна України з футболу експериментальним складом зіграла внічию із Туреччиною у товариському матчі. Поєдинок в Анталії завершився із рахунком 0:0.