Збірна України програла Уельсу та не потрапила на ЧС-2022

Гарет Бейл

Збірна України з футболу програла команді Уельсу у фіналі плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022 та не потрапила на мундіаль. Поєдинок у Кардіффі на "Кардіфф Сіті Стадіум" завершився з рахунком 1:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Уельс – Україна.

Вже на перших хвилинах Україна захопила ініціативу, перепасуючись на половині поля Уельсу. На 2-й хвилині Джеймс отримав жовту картку за підкат проти Малиновського, Зінченко швидко вдарив зі штрафного, м'яч опинився в сітці, але Антоніо Матеу Лаос його не зарахував, вимагаючи повторити удар після свистка.

Гарет Бейл в атаці

Другий, уже легітимний удар Малиновського, влучив у голкіпера. Після такого сплеску, перевага перейшла до господарів. Валійці поступово відтіснили "жовто-синіх" до своїх воріт. У відповідь зусиллями Циганкова наша команда створила кілька загроз Хеннессі.

Циганков міг відкрити рахунок

Щойно Україна відбилася від стартового куражу Уельсу, на поле пішла рівна гра, де обидві збірні не затримували м'яч у центральному колі.

Ближче до середини тайму збірна Уельсу довго володіла м'ячем, намагаючись атакувати позиційно. Після чергового навісу у зіткненні із суперником невелику травму ноги отримав Георгій Бущан. Динамівець попросив допомогу лікарів, а Андрій П'ятов почав розминатися.

Бущан отримав невелике пошкодження

Гра відсунулась від воріт, м'яч довго розігрувався футболістами з Уельсу, тоді як "жовто-сині" намагалися більше використати контрвипади. На 30-й хвилині збірна Уельсу трохи підсіла, чим одразу скористалися наші гравці. Удар Зінченка та прорив Циганкова змусили похвилюватися місцевих глядачів.

Олександр Зінченко бив по воротах

На 33-й хвилині Малиновський порушив правила, Гарет Бейл взявся виконувати удар, Андрій Ярмоленко намагався головою перехопити передачу та зрізав м'яч у свої ворота – 1:0.

Пропустивши гол, українці пішли в атаку, і на 41-й хвилині Ярмоленка збили у чужому штрафному майданчику, але після перегляду ВАР, судді вирішили не давати пенальті.

На перших хвилинах другого тайму Україна мало не пропустила другий гол. Наші опорники не встигли підстрахувати лінію захист і Аарон Ремзі після чудового пасу з флангу дивом не влучив у порожні ворота.

Аарон Ремзі ледь не зробив рахунок 2:0

Українці намагалися тиснути, йшли вперед, але реальної загрози воротам Хеннессі не створювали. Валійська оборона зривала всі атаки на підступах до штрафного майданчика.

Усі команди Уельсу повернулися в оборону, не залишаючи команді з України інших варіантів, як дальні удари. Такий постріл Малиновського на 66-й хвилині припав поряд зі штангою.

На 70-й хвилині Петраков випустив Сидорчука та Шапаренка замість Малиновського та Степаненка, а через 7 хвилин на поле вийшли Мудрик та Довбик, замінивши Циганкова та Яремчука.

Бейл бив впритул

Українці всі сили кинули в напад, але до удару в площину справа так і не дійшла. Натомість валійці ледь не забили ще раз. Спочатку Бреннан Джонсон влучив у штангу, а потім Бущан врятував "гармату" від Бейла.

Бущан відбив "гармату" Бейла

Уельс стояв дуже компактно, змушуючи наших довгими передачами розтягувати оборону.

На 83-й хвилині Добвік отримав найреальніший шанс зрівняти рахунок, але його удар головою витягнув Вейн Хеннессі.

Уельс став 13-м представником Європи у фінальній стадії ЧС-2022 у Катарі. Він зіграє у групі В разом із командами Англії, Ірану та США.

Нагадаємо, що "жовто-сині" у півфіналі плей-офф відбору на ЧС-2022 обіграли команду Шотландії. Поєдинок у Глазго завершився з рахунком 1:3. У нашої команди відзначилися Ярмоленко, Яремчук та Довбик.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!