У неймовірному матчі визначився перший півфіналіст Ліги чемпіонів

15,2 т.
ПСЖ - Аталанта

Французький ПСЖ з величезними труднощами врятував чвертьфінальний матч з італійською "Аталантою" і вийшов до півфіналу турніру сезону 2019/2020.

Зустріч на стадіоні "Ештадіу да Луж" завершилася з рахунком 2:1, при цьому два голи ПСЖ забив на 90-й і 90+3-й хвилинах.

Через пандемію коронавiрусу, починаючи з цієї стадії команди проводять по одному матч на нейтральному полі в Португалії.

Рахунок був відкритий на 26-й хвилині. Сапата двічі запнувся, намагаючись прийняти пас спершу праворуч, потім ліворуч, але зміг проштовхнути м'яч на Пашаліча. 25-річний гравець збірної Німеччини в дотик увігнав круглого в дев'ятку без шансів для Наваса.

Чемпіон Франції влаштував справжній штурм на ворота суперника і зміг домогтися успіху на останніх хвилинах. На 90-й хвилині Шупо-Мотінг навісив на Неймара, той колупнув в центр, а Маркіньос через рикошети завалив в ворота – 1:1.

Окрилені французи продовжили тиснути, змусивши "Аталанту" втратити м'яч на чужій половині поля. Неймар втік в контратаку, італійці відбилися, але бразилець знову віддав на Мбаппе, який прострілив на порожні Шупо-Мотінгу – 2:1.

ПСЖ в півфіналі 19 серпня зіграє з "Лейпцигом" або "Атлетіко" (13 серпня, 22:00)

Як повідомляв OBOZREVATEL, УЄФА скасував матч Ліги чемпіонів через коронавiрус.

Нагадаємо, що напередодні донецький "Шахтар" розгромив швейцарський "Базель" і вийшов до півфіналу Ліги Європи.