Такого ще не було: у Німеччині суддя призначив пенальті у перерві матчу - відео курйозу

49,2 т.

Німецький арбітр Гвідо Вінкманн спровокував справжній хаос у матчі 30-го туру Бундесліги, в якому "Майнц" на своєму полі приймав "Фрайбург". Рефері відзначилася абсолютно неординарними діями після закінчення першого тайму і увійшов в історію світового футболу.

Перед самим свистком на перерву один із захисників команди гостей зіграв рукою в своїй штрафній. Вінкманн не помітив епізод і замість пенальті увів футболістів в роздягальні. Секунди по тому арбітр отримав підказку від відеоассістента, який вказав на помилку. Після перегляду повтору Вінкманн переглянув своє рішення, повернув команди на поле, а "Майнц" по суті у перерві матчу реалізував удар з "точки".

Читайте: "Довів до кипіння": в Німеччині захопилися Коноплянкою

При цьому футболісти "Фрайбурга" обурилися таким розвитком подій і довго не бажали покидати роздягальню. У підсумку гості поступилися 0:2.

Як повідомляв "Обозреватель", українські футболістки влаштували дикий бійку під час матчу національного чемпіонату.