Стало відомо, з ким Росія зіграє в 1/4 фіналу ЧС-2018

63,6 т.

Збірна Росії з футболу 7 липня у Сочі зіграє з командою Хорватії у чвертьфіналі чемпіонату світу 2018 року. Це стало відомо за підсумками матчу балканців з Данією в 1/8 фіналу, який відбувся в Нижньому Новгороді.

Хорвати вибили з турніру суперника завдяки феноменальній грі свого воротаря Даніеля Субашича. Остаточний рахунок (1:1) встановився вже до четвертої хвилини гри, після чого на полі почалася справжня шахова партія.

Читайте: "Таке в пеклі треба показувати!" Росію жорстко рознесли після перемоги на ЧС-2018

Гра перетекла в додатковий час, на 116-й хвилині якого хорвати отримали право на пенальті. Однак капітан "картатих" Лука Модріч не зміг переграти Каспера Шмайхеля.

У серії 11-метрових обидва воротарі продемонстрували розкішну гру, взявши половину ударів (!). При цьому на рахунку Субашича виявилося три сейви, що і дозволило його команді вийти до наступного кола.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірну Росії висміяли після перемоги над Іспанією в 1/8 фіналу ЧС-2018.