"Шахтар" сенсаційно втратив очки в УПЛ

'Шахтар' сенсаційно втратив очки в УПЛ

Донецький " Шахтар " у 16-му турі чемпіонату України з футболу несподівано зіграв внічию в гостях з "Маріуполем". Поєдинок на стадіоні ім. Бойка завершився з рахунком 1:1

Обидві команди були знекровлені травмами й дискваліфікацією, тому виставили далеко не оптимальні склади. У першому таймі гості повністю контролювали зустріч, але небезпечних моментів були одиниці, а гол на 15-й хвилині був забитий з пенальті.

Господарі запам'яталися лише ударом у штангу на 32-й хвилині, проте П'ятов контролював ситуацію.

Другий тайм став шоком для "Шахтаря". Вже на 3-й хвилині Тищенко навісив з флангу, Болбат, вибиваючи м'яч, влучив у поперечину, а на відскоку першим виявився Путря – 1:1.

Каштру намагався замінами внести свіжість у матч і вирвати перемогу, але "Маріуполь", який побудував гру на контратаках, зміг вистояти.

Донецькі гравці не зуміли обіграти приазовців вперше з 4 травня 2013 року, коли в Маріуполі команди теж зіграли 1:1. З того часу донеччани виграли у "Маріуполя" 15 матчів поспіль.

"Маріуполь" – "Шахтар" 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 15, пенальті Тайсон, 1:1 – 49 Путря.

Маріуполь – Гальчук, Яворський, Чоботенко, Дава, Петерман, Мишнєв, Полегенько, Горбунов, Тищенко, Путря (Bondar, 88), Фомін (Вискребенцев, 17; Романюк, 90).

Шахтар – Пятов, Хочолава, Бондар, Ісмаїлі, Степаненко, Тайсон, Болбат, Тете (Соломон, 58), Маркос Антоніо (Майкон, 78), Коноплянка, Сікан (Борячук, 69).

Попередження: Полегенько (14), Дава (18), Ісмаїлі (31), Маркос Антоніо (59), Хочолава (71), Петерман (78).

Читайте: 16-й тур Прем'єр-ліги: результати, огляди та розклад трансляцій

Як повідомляв OBOZREVATEL, "гірники" в п'ятому турі Ліги чемпіонів сезону сенсаційно зіграли внічию в гостях з англійським "Манчестер Сіті". Зустріч на стадіоні "Етіхад" завершилася з рахунком 1:1.