"Шахтар" розгромно виграв історичний фінал Кубка України

73,2 т.
'Шахтар' розгромно виграв історичний фінал Кубка України

Донецький "Шахтар" без проблем переграв "Інгулець" у фіналі Кубка України з футболу і став 13-кратним володарем трофея.

На стадіоні "Славутич-Арена" в Запоріжжі команда Паулу Фонсеки не залишила жодного шансу представнику першої ліги, який уперше зіграв у вирішальному матчі турніру, – 4:0.

Фінал Кубка України

Португальський наставник "гірників" здивував усіх стартовим складом: у запасі залишилися лідери команди воротар Андрій П’ятов і півзахисник Тарас Степаненко. Таке рішення Фонсеки було пов'язане з проблемами футболістів зі здоров'ям.

Читайте: "Шахтар" збільшив відрив від "Динамо" в УПЛ, перервавши феноменальну серію

Гра розпочалася досить спокійно. "Шахтар", усвідомлюючи перевагу в класі, не рвався вперед, а просто очікував на помилку суперника. Вона трапилася на 28-й хвилині зустрічі, коли оборона "Інгульця" допустила ляп під час створення штучного поза грою, в результаті чого Тете спокійно розстріляв воротаря команди з Петрового.

До перерви "Шахтар" ще двічі розписався у воротах "Інгульця". Спочатку Тете скористався відмінним прострілом Ісмаїлі, а потім Жуніор Мораес реалізував вихід один на один.

На початку другої 45-хвилинки Фонсека зняв із гри лідерів команди Віктора Коваленка і того ж Мораеса, ясно даючи зрозуміти, що з переможцем гри все очевидно. Це не завадило "Шахтарю" одразу ж учетверте засмутити суперника – на 64-й хвилині Соломон, який вийшов на заміну, красиво перекинув голкіпера "Інгульця".

Після цього команди відверто догравали гру. На 76-й хвилині Веллінгтон Нем потрапив у штангу, і це дещо додало емоцій вболівальникам. Однак підсумковий результат сумнівів не викликав.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 травня в Запоріжжі пройде конгрес Федерації футболу України.