"Шахтар" обіграв "Наполі" в 1-му турі Ліги чемпіонів

51,4 т.
'Шахтар' обіграв 'Наполі' в 1-му турі Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" обіграв італійський "Наполі" в 1-му турі групового раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок квартету F, що проходив у Харкові, завершився перемогою "гірників" із рахунком 2:1.

Обидві команди жваво розпочали зустріч, із перших хвилин задавши на полі високий темп. Тренери напевно зробили ставку на швидкий гол і активний пресинг італійців, які намагалися затиснути донеччан на їхній половині поля - зайве тому підтвердження.

Читайте: Шахтар - Наполі: хронологія матчу Ліги чемпіонів

Проте підопічні Паулу Фонсеки впевнено впоралися з тиском суперника і показали, що "Наполі" доведеться рахуватися з ними в подальшій боротьбі за вихід із групи. На 15-й хвилині Факундо Феррейра п'ятою скинув на Тайсона, а той після невеликого рикошету пробив у дотик. М'яч вклався точнісінько в кут воріт Рейни.

Практично одразу ж бразилець міг оформити дубль. Але вискочивши з-за спин захисників один на один із воротарем, Тайсон не зумів переграти іспанського кіпера.

На кінець півгодини гості мали забійний момент, щоб зрівняти рахунок, проте Альбіоль пробачив Пятова і компанію, не потрапивши в порожній кут. А перед самою перервою голкіпер "Шахтаря" потягнув забійний постріл Лоренцо Інсіньє в "дев'ятку".

У другому таймі італійці одразу ж взяли м'яч під свій контроль і почали знову розгойдувати оборону "гірників". А донеччани показали, як необхідно контратакувати.

На 58-й хвилині Степаненко виявився на місці лівого вінгера, блискуче подав у штрафну і Факундо Феррейра, скориставшись помилкою Рейни, відправив м'яч головою в порожні ворота.

Здавалося, що італійці неаполітанці можуть "поплисти", однак команда Мауріціо Сарри просто так не здалася. Гості з новими силами кинулися вперед і це принесло свої плоди. Степаненко збив суперника у власному штрафному і Милик впевнено реалізував пенальті.

Читайте: Італійські ЗМІ принизили Україну перед матчем "Шахтаря" в Лізі чемпіонів: у мережі обурюються

Після цього "Шахтар" спробував відсунути гру від воріт Пятова. У свою чергу гості на куражі пішли вперед, намагаючись зрівняти рахунок.

У кінці поєдинку команди обмінялися забійними моментами. Спершу Феррейра потрапив головою в штангу, а Коваленко з двох метрів не зміг влучити по м'ячу і вразити порожній кут, а потім Милик пробачив господарів, вдаривши з лінії воротарської вище.

І все ж "гірники" здолали італійський штурм, зумівши вистояти і заробити три очки. У другому турі донеччани зіграють на виїзді з "Манчестер Сіті".

"Шахтар" Україна - "Наполі" Італія - 2:1

Голи: 1:0 - 15 Тайсон, 2:0 - 58 Феррейра, 2:1 - 71, пенальті Милик.

"Шахтар" - П'ятов, Ордець, Ісмаїлі, Срна, Ракицький, Фред, Степаненко, Тайсон, Марлос (Коваленко, 77), Бернард, Феррейра.

"Наполі" - Рейна, Альбіоль, Гулям, Хюсай, Кулібалі, Гамшик (Мертенс, 60), Діавара, Кальєхон, Зелінський (Аллан, 67), Лоренцо Інсіньє, Милик.

Попередження: Фред (68), Лоренцо Інсіньє (68), Мертенс (69), Степаненко (71). Кулібалі (82).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Шахтар" втратив лідера оборони напередодні старту в Лізі чемпіонів.