"Шахтар" обіграв "Манчестер Сіті" і вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

66,6 т.
'Шахтар' обіграв 'Манчестер Сіті' і вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У 6-му турі групового раунду "гірники" здобули блискучу перемогу над англійським "Манчестер Сіті" (2:1), яка дозволила їм з другого місця вийти в плей-офф турніру.

Англійці намагалися взяти м'яч під контроль на початку поєдинку, проте господарі швидко перехопили ініціативу, прибравши м'яч до своїх ніг.

"Гірники" жваво переходили з оборони в атаку, нагнітаючи обстановку на половині поля суперника. І в середині тайму активність донеччан дала про себе знати.

Читайте: Шахтар - Манчестер Сіті - хронологія матчу Ліги чемпіонів

Марлос віддав в штрафну на Бернарда і, коли здавалося, що той забарився з прийомом м'яча, бразилець ефектно хитнув захисника і бездоганно пробив у дальню дев'ятку.

Гол надихнув "Шахтар" і підопічні Фонсекі продовжили домінувати на полі. А через 6 хвилин Марлос фантастичним пасом закинув м'яч за спини захисників і Ісмаїлі, скориставшись помилкою голкіпера на виході, вразив порожні ворота.

Після перерви "гірники" перейшли на гру другим номером. "Сіті" в свою чергу накрутив темп, ставши плести "мережива" коло штрафної П'ятова.

Незважаючи на тиск англійців, "Шахтар" дисципліновано діяв в обороні, гостро вибігаючи в контратаки.

В компенсований час суддя назначив пенальті в ворота дончан и Агуeро впевнено його реалізував. Однак на більше "Сіті" не вистачило.

Таким чином команда Паулу Фонсеки завершила груповий етап з 12 очками і з другого місця вийшла в плей-офф найпрестижнішого клубного турніру Європи.