"Шахтар" насилу обіграв "Зірку" в 10-му турі чемпіонату України

14,1 т.
Зірка Шахтар

Донецький "Шахтар" із великими зусиллями обіграв кропивницьку "Зірку" в 10-му турі чемпіонату України. "Гірники" здобули на виїзді непросту перемогу з рахунком 4:2.

Підопічні Паулу Фонсеки з перших секунд захопили ігрову та територіальну перевагу, ставши затискати господарів до їхніх воріт. Футболісти "Зірки" ледве стримували масовані атаки донеччан, які регулярно перевіряли реакцію голкіпера Паста.

Читайте: "Я вирішив": спійманий на допінгу капітан "Шахтаря" зробив гучне зізнання

Однак і він був безсилий, коли на 13-й хвилині Факундо Феррейра розстріляв ворота, замкнувши простріл із флангу.

Швидкий гол надихнув "гірників" і вони ще активніше пішли вперед. При цьому "Зірка" намагалася не відсиджуватися в обороні і була винагороджена за сміливість. Чичиков навісив зі штрафного, а Ель Амдауі блискуче переправив м'яч у ворота головою.

Відразу після цього "Шахтар" накрутив темп і вийшов вперед ще до перерви. Та ще й забивши двічі. Спершу Марлос пробив у дальній кут, а через 2 хвилини Феррейра оформив дубль після навісу Бутка.

Після перерви почався сильний дощ і команда Фонсеки зменшила оберти, економлячи сили на матч Ліги чемпіонів із "Манчестер Сіті".

Читайте: Тренер "Шахтаря" ухвалив несподіване рішення перед матчем Ліги чемпіонів

Господарі явно не збиралися здаватися на милість переможцеві і стали діяти активніше. І якщо Пятов врятував свою команду після щільного удару Полегенька, то і він не виручив, коли Рассадкін підсік м'яч головою, замикаючи навіс.

Останні хвилини перетворилися на неймовірний сумбур. Феррейра протягом хвилини двічі запоров забійні моменти оформити хет-трик, а на 95-й хвилині Паст упустив м'яч із рук і дозволив Коваленко забити у порожні ворота.

Прем'єр Ліга. 10-й тур

"Зірка" - "Шахтар" - 2:4

Голи: Ель-Амдауі, 38, Рассадкіна, 76 - Феррейра, 13, 45 + 1, Марлос, 44, Коваленко, 90 + 5

"Зірка": Паст - Полегенько, Пепе, Маткобожик, Цюпа - Чичиков, гедже, Загальский - Прядун, Ель Амдауі, Рассадкіна

"Шахтар": Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Патрік (Пихаленок, 90 + 4), Степаненко - Марлос, Тайсон, Дентіньо - Феррейра

Як повідомляв "Обозреватель", футболіст збірної України заявив про бажання залишити "Шахтар".