"Шахтар" на останніх секундах вирвав перемогу в Туреччині

9,0 т.
'Шахтар' на останніх секундах вирвав перемогу в Туреччині

Донецький "Шахтар" у першому товариському матчі на другому підготовчому зборі в Туреччині обіграв данський футбольний клуб "Хобро" — 2:1.

Номінальні гості першими відкрили рахунок за 67-ій хвилині. Фантастичний гол Віктора Коваленка через 11 хвилин дозволив зрівняти рахунок, а перемогу за декілька миттєвостей до фінального свистка здобув Жуніор Мораес.

"Шахтар" (Україна) — "Хобро" (Данія) — 2: 1 (0: 0)

Голи: Педерсен, 67 (0:1), Коваленко, 78 (1:1), Мораес, 90+1 (2:1)

"Шахтар", 1-й тайм: Кудрик, Бутко, Бондаренко (Болбат, 36), Малишев, Матвієнко, Майкон, Тотовіцкій, Веллінгтон Нем, Мудрик, Соломон, Кайоде

"Шахтар", 2-й тайм: Кудрик (Трубін, 62), Бутко (Ісмаїлі, 70), Болбат, Малишев, Матвієнко (Хочолава, 70), Майкон (Степаненко, 70), Тотовіцкій (Алан Патрік, 70), Веллінгтон Нем ( Коваленко, 70), Мудрик (Сікан, 46, Тайсон, 70), Соломон (Марлос, 70), Кайоде (Мораес, 70).

У другому матчі четверга "Шахтар" зустрінеться із польським "Лехом". Початок поєдинку о 16:00 за київським часом.

Читайте: Трансфер Ракицького може розвалити "Шахтар"

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що нападник "гірників" Мораес може змінити громадянство і стати основним гравцем збірної України.

18 червня минулого року Жуніор, який три останні сезони захищав кольори київського "Динамо", підписав контракт із головним суперником "біло-синіх" донецьким "Шахтарем".