"Шахтар" з рахунком 5:1 здобув розгромну перемогу в УПЛ

Шахтар - Минай

Донецький "Шахтар" у 12-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі впевнено обіграв "Минай" з однойменного села Ужгородського району Закарпатської області.

Зустріч на полi столичного НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 5:1.

Перший тайм пройшов за тотального домінування чемпіонів України. "Шахтар" володів ініціативою, контролював м'яч і легко вкотив три голи. Вже на 29-й хвилині рахунок був 3:0, до того ж перший і другий гол було забито з інтервалом в декілька хвилин.

"Минай" виглядав абсолютно неконкурентоспроможним. Гості, втративши напередодні двох основних гравців оборони Маткобожика і Матіча, дуже багато дозволяли атакуючiй лінії опонентів. "Гірники" грали в своє задоволення, відверто зловивши кураж на полi.

Єдиний гол "Минай" забив після дитячої помилки Анатолія Трубіна. На 36-й хвилині Нурієв пробив зі штрафного у ближній кут. Голкіпер донецької команди занадто м'яко виставив долоню, рикошетом від якої м'яч влетів у сітку.

Уже на старті другого тайму "Шахтар" зусиллями Матвієнка зробив рахунок розгромним.

Ужгородці могли скоротити відставання, але піжонський удар з пенальті Нурієва прийняла на себе поперечина.

До кінця ігрового часу "Шахтар" зміг зробити рахунок принизливим, вкотивши 5-й м'яч у ворота Каніболоцького. Після удару В'юнника м'яч рикошетом від Лопиренка влетів в сітку – 5:1.

"Шахтар" – "Минай" 5:1 (3:1, 2:0)

Голи: 1:0 – 20, автогол Допілка, 2:0 – 21 Фернандо Педро, 3:0 – 29 Соломон, 3:1 – 35 Нурієв, 4:1 – 49 Матвієнко, 5:1 – 72, автогол Лопиренок.

Шахтар – Трубін, Бондар, Вітао (Степаненко, 80), Матвієнко, Болбат, Алан Патрік (Коваленко, 70), Маркос Антоніо (Тете, 70), Тайсон (В'юнник, 70), Соломон, Фернандо Педро (Марлос, 65), Майкон.

Минай – Каніболоцький, Допілка (Матіч, 61), Лопиренок, Саків (Малепе, 77), Маембе, Ткачук (Хахльов, 71), Кожанов, Голодюк (Сніжко, 71), Пиняшко, Шиндер, Нурієв (Карноза, 61).

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій попередній матч "Шахтар" провів в Лізі чемпіонів, сенсаційно обігравши мадридський "Реал".