Росія - Туреччина: огляд матчу Ліги націй

10,7 т.

Збірна Росії здобула суху перемогу над турками в поєдинку 3-го туру футбольної Ліги націй. Гра на стадіоні "Фішт" в Сочі завершилася з рахунком 2: 0.

Переможний гол на 20-й хвилині забив екс-українець Роман Нойштедтер. Ще один гол за 11 хвилин до фінального свистка забив Денис Черишев.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відеоогляд матчу.

Читайте: Росія - Туреччина: відео голів

Росія - Туреччина 2: 0

Голи: 1: 0 - 20 Нойштедтер, 2: 0 - 78 Черишев.

Росія - Гільєрме, Нойштедтер, Кудряшов, Фернандес, Джикия, Газінський, Зобнин, Головін (Полоз, 90), Іонов (Камболов, 82), Кузя (Черишев, 71), Дзюба.

Туреччина - Болат, Азіз, Калдирим (Байрам, 75), Челік, Сеюнджю, Текдемір (Озджан, 63), Йокушлу, Оз'якуп (Маллі, 84), Ундер, Хакан Чалханоглу, Тосун.

Попередження: Калдирим (37), Тосун (54), Головін (55).

Нагадаємо, що перша гра між цими командами в Лізі націй пройшла 7 вересня і тоді перемогу здобули гості. Голи Дзюби і Черишева принесли перемогу команді Росії - 2: 1

Як повідомляв OBOZREVATEL, 12 жовтня Росія зіграла в нічию зі Швецією . Поєдинок 2-го туру Ліги націй завершився з рахунком 0: 0.