Росія нищівно програла Уругваю на ЧС-2018

273,9 т.

Збірна Росії без варіантів програла команді Уругваю в матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року. Поєдинок за перше місце у квартеті А завершився на користь латиноамериканців - 3:0.

Для господарів мундіалю з самого початку все склалося не за планом. Вже на 10-й хвилині зірка "Барселони" Луїс Суарес прямим ударом зі штрафного змусив Ігоря Акінфєєва виймати м'яч із сітки.

Читайте: Зробили Мессі тренером, а Салаха - улюбленцем Кадирова: топ-події туру ЧС-2018

Росіяни спробували тут же відповісти: Черишев з 15 метрів міг засмутити Муслеру, але кіпер уругвайців удар Дениса витягнув. А в середині другого тайму "чарруа" подвоїли перевагу. Після пострілу Ласкальта через штрафний м'яч рикошетом від Черишева залетів точно в кут.

Перед самою перервою ситуація для господарів посилилася видаленням Смольникова.

Після перерви уругвайці особливо не ризикували, а ось росіяни з виходом Смолова дещо активізувалися. Проте, створити щось гостре біля воріт Муслери за всі 45 хвилин збірна Росії так і не змогла.

Більше того, на 90-й хвилині Едінсон Кавані вдало зіграв на добиванні і оформив остаточний рахунок зустрічі.

Таким чином, збірна Росії посіла друге місце у групі А, і в 1/8 фіналу зустрінеться з переможцем квартету В 1 липня на стадіоні "Лужники" у Москві. У свою чергу уругвайці 30 червня в Сочі змагатимуться з другою командою групи В.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у збірній Аргентини з футболу вибухнув новий гучний скандал.