Російський воротар оновив ганебний антирекорд Ліги чемпіонів

25,5 т.
Ігор Акінфєєв

Голкіпер московського ЦСКА Ігор Акінфєєв знову погіршив один із найбільш ганебних антирекордів Ліги чемпіонів. Матч проти португальської "Бенфіки" став 40-м, в якому він не може відстояти "на нуль".

За рахунку 0:0 на 50-й хвилині Живкович залишився без нагляду на фланзі, легко пригледів варіанти в штрафний і прострілив на ближню, де Сеферович зіграв на випередження. Зазначимо, що в підсумку зустріч завершилася з рахунком 1:2 на користь російської команди.

Читайте: "Шо, знову?" Соцмережі висміяли воротаря збірної Росії за ганьбу в Лізі чемпіонів

Нагадаємо, що востаннє російський воротар не пропускав у матчі Ліги чемпіонів проти лондонського "Арсеналу" (0:0), який відбувся 1 листопада 2006 року.

Зазначимо, що раніше Ігор перервав серію, але тільки в кваліфікації Ліги чемпіонів.