Роналду феєрично дебютував за "Манчестер Юнайтед", зробивши дубль у першому матчі. Відео

10,3 т.
Кріштіану Роналду

Португальський нападник Кріштіану Роналду забив два голи в першому ж поєдинку за "Манчестер Юнайтед". 36-річний гравець відзначився в поєдинку 4-го туру чемпіонату Англії з футболу в Прем'єр-лізі проти "Ньюкасла".

На 2-й доданій хвилині першого тайму Роналду успішно зіграв на добивання, відправивши м'яч у порожні ворота.

На 62-й хвилині Кріштіану вже сам собі створив момент, втікши від захисників. Вийшовши один на один, Роналду потужно пробив між ніг Вудмана.

Матч завершився з рахунком 4:1. Крім португальця забитими м'ячами відзначилися Бруно Фернандеш і Джессі Лінгард.

Це стало першим дублем Роналду в АПЛ з квітня 2009 року – тоді він двічі забив "Тоттенхему".

Роналду зробив дубль

Крім того, це 200-я гра, в якій 36-річний гравець забив два або більше м'ячі: 1 такий матч був за "Спортинг", 27 – за МЮ, 122 – за "Реал", 23 – за "Ювентус" , 27 – за Португалію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роналду перейшов в "Манчестер Юнайтед" з "Ювентуса" 31 серпня. За інформацією ЗМІ, "червоні дияволи" заплатять за Кріштіану 15 мільйонів євро протягом наступних п'яти років.