"Рома" пропустила шість голів від "Манчестер Юнайтед" в Лізі Європи

Манчестер Юнайтед - Рома

Італійська "Рома", яку тренує екснаставник "Шахтаря" Паулу Фонсека, зазнала розгромної поразки у півфіналі Ліги Європи від "Манчестер Юнайтед". Зустріч на "Олд Траффорді" завершилася з рахунком 6:2.

Господарі з перших хвилин влаштували справжній штурм, відкривши рахунок на 9-й хвилині зусиллями Фернандеша.

Римляни здебільшого відсиджувалися в обороні, проте на 13-й хвилині зрівняли рахунок, реалізувавши пенальті за гру рукою Погба.

Англійці продовжували насідати, але в підсумку сенсаційно пропустили другий м'яч. На 34-хвилині Мхітарян знайшов передачею Пеллегріні в штрафний, той зробив простріл, а Джеко вивів свою команду вперед – 1:2.

У перерві Оле Гуннарр Сульшер знайшов необхідні слова і його підопічні викотили 4 голи. "Червоні дияволи", що йдуть другими в АПЛ, володіли абсолютною ініціативою і просто знищили суперника.

"Манчестер Юнайтед" Англія – "Рома" Італія 6:2

Голи: 1:0 – 9 Бруну Фернандеш, 1:1 – 15, пенальті Пеллегріні, 1:2 – 33 Джеко, 2:2 – 48 Кавані, 3:2 – 64 Кавані, 4:2 – 71, пенальті Бруну Фернандеш, 5:2 – 75 Погба, 6:2 – 86 Грінвуд.

Манчестер Юнайтед – Де Хеа, Лінделеф, Шоу, Магуайр, Уан-Біссака, Фред (Матіч, 83), Погба, Мактоміні, Бруну Фернандеш (Мата, 89), Кавані, Решфорд (Грінвуд, 76).

Рома – Лопес (Міранте, 28), Карсдорп, Смоллінг, Рожер, Спінаццола (Бруно Перес, 37), веретена (Вільяр, 5), Крістанте, Мхітарян, Діавара, Пеллегріні, Джеко.

Попередження: Вільяр (50), Погба (51), Смоллінг (61).

У паралельному матчі іспанський "Вільярреал" обіграв лондонський "Арсенал" (2:1). До 29-й хвилині господарі вели 2:0, але на 73-й хвилині гості, граючи в меншості, змогли скоротити відставання.

"Вільярреал" Іспанія – "Арсенал" Англія 2:1

Голи: 1:0 – 5 Трігерос, 2:0 – 29 Альбіоль, 2:1 – 73, пенальті Пепе.

Вільярреал – Рульі, Фойт (Перес, 70), Альбіоль, Пау Торрес, Педраса (Альберто Морено, 80), Пареха, Капу, Трігерос (Мойсес Гомес, 81), Чуквуезе, Жерар Морено, Пако Алькасер (Коклен, 46).

Арсенал – Лено, Чемберс, Марі, Холдинг, Сміт-Роу (Ель-Ненни, 90), Парти, Едегор (Мартінеллі, 63), Джака, Пепе (Вілліан, 90), Себальос, Сака (Обамеянг, 85).

Попередження: Пау Торрес (37), Себальос (44), Парті (57), Капу (67), Обамеянг (90).

Вилучення: Себальос (57), Капу (80).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулися півфінали Ліги чемпіонів. В одному з матчів українець Зінченко допоміг "МанСіті" перемогти ПСЖ.