"Реал" обіграв "Манчестер Юнайтед" і завоював Суперкубок УЄФА

64,4 т.
'Реал' обіграв 'Манчестер Юнайтед' і завоював Суперкубок УЄФА

Мадридський "Реал" здобув черговий трофей у свою багату колекцію. У столиці Македонії Скоп'є "вершкові" завоювали Суперкубок УЄФА 2017 року, обігравши англійський "Манчестер Юнайтед" - 2:1.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ РЕАЛ - МЮ

Команди, для яких цей поєдинок став стартовим у сезоні, були далекі від кращих кондицій, але зуміли показати цікавий футбол. Англійці на самому початку гри зробили дві небезпечні вилазки до воріт Кейлора Наваса, але потім ініціатива перейшла в руки чинного переможця Ліги чемпіонів.

Читайте: З Кріштіану Роналду стався епічний курйоз перед матчем за Суперкубок УЄФА: відеофакт

На 16-й хвилині зустрічі після розіграшу кутового Каземіро з близької відстані влучив у поперечину. Однак уже незабаром саме бразилець відкрив рахунок у матчі. Після класного закиду з глибини футболіст "Реала" опинився навпроти Давида де Хеа і в дотик пробив повз голкіпера.

Після цього ще одного небезпечного удару завдав Карім Бензема. І лише на останній хвилині стартової 45-хвилинки "Манчестер" завдав першого удару в площину воріт, але з ударом Лукаку впевнено впорався Навас.

Другий тайм почався з двох розкішних атак у виконанні футболістів "Реала". Спочатку де Хеа потягнув удар Крооса, а потім захисники заблокували прохід Марсело. Зате на 52-й хвилині захисники "червоних дияволів" нічого не змогли вдіяти з комбінацією Бейла й Іско, в результаті якої останній чіткої реалізував вихід один на один.

Читайте: Ти серйозно? Президента "Реала" епічно затролили за безглузде висловлювання про Кріштіану Роналду

Буквально одразу Погба і Лукаку зобов'язані були засмучувати Наваса, але не зуміли використати абсолютно забійний шанс. На 61-й хвилині "Манчестер" знову врятувала перекладина: цього разу потужним ударом у каркас воріт відзначився Бейл. За невикористаний шанс "вершкові" поплатилися через лічені секунди, дозволивши Лукаку скоротити відставання в рахунку.

За 15 хвилин до фінального свистка в штрафний "Реала" відбувся жорсткий стик Рамоса і Феллаїні. У результаті гра була зупинена хвилин на п'ять, а хавбеку "Юнайтеда" довелося перев'язувати голову.

Фінальний штурм англійців перетворився в лютий розмін моментами, однак рахунок так і не змінився. Таким чином, "Реал" підтвердив статус кращого клубу Європи.