Пожежі й сутички з поліцією: десятки поранених на матчі "Барселона" – "Реал"

9,3 т.
Пожежі й сутички з поліцією: десятки поранених на матчі 'Барселона' – 'Реал'

18 грудня в Барселоні під час і після матчу чемпіонату Іспанії "Барселона" – "Реал" (0:0) відбулися масові заворушення. Внаслідок зіткнень щонайменше 60 осіб отримали поранення.

Протести під час матчу "Барселона" – "Реал"

Як повідомляє AS, поліція під час гри не пустила на стадіон борців за незалежність Каталонії, які зламали залізну огорожу. Органи правопорядку заарештували 9 осіб.

На початку другого тайму поєдинок був ненадовго перерваний через те, що на поле з трибун полетіли надувні жовті м'ячі, які символізують акцію за незалежність Каталонії.

Читайте: Незвичайний рахунок для дербі! Барселона – Реал: всі подробиці та результат Ель-Класико

Після матчу протестувальники палили сміттєві контейнери в околицях "Камп Ноу", влаштовуючи великі пожежі. Групі радикалів вдалося розкрити поліцейський фургон і забрати звідти спорядження. Правоохоронцям довелося застосовувати гумові кулі. Одна людина була затримана за те, що кинула пляшку в співробітника правопорядку.

Трибуни стадіону "Камп Ноу" на матчі "Барселона" – "Реал"

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч "Барселона" – "Реал" мав відбутися в жовтні, але був відкладений через грандіозні акції протесту борців за незалежність Каталонії.