"Полісся" та "Карпати" створюють сенсації, а чемпіонат повниться розгромами: огляд матчів 2-го туру УПЛ

'Полісся' та 'Карпати' створюють сенсації, а чемпіонат повниться розгромами: огляд матчів 2-го туру УПЛ

Другий тур Української Прем’єр-ліги, який розтягнувся на 4 дні, став багатим на сенсаційні перемоги. Оступилися два з трьох медалістів того сезону, а окремі команди продовжили провальні серії ще з минулого року. А ще це перший тур, який зіграли без скасувань та перенесень, маємо майже повну картину готовності команд до старту турніру. OBOZ.UA коротко розповідає про кожен матч цього уік-енду.

"Лівий Берег" 0:3 "Ворскла"

Полтавчани на повну взялися відігравати свій провал першого туру - постраждали дебютанти Прем’єр-ліги. "Лівий Берег" ще досі не може показати впевнену гру, адаптація до еліти затягується. Перший тайм був сильним, там запалював Синиця, але вже на початку другого голкіпер Механів впустив м’яч із рук, чим скористався нападник біло-зелених Челядін. Цей момент надломив віру киян у себе. Розгром "Ворскла" довершила голом Ковталюка та красивою комбінацією імені Крупського - концентрацію господарям ще покращувати та покращувати.

"Лівий Берег" - "Ворскла" (0:0; 0:3)

Голи: Челядін, 50; Ковталюк, 68; М’якушко, 90+3

"Верес" 1:2 "Динамо"

Матч, який запам’ятається не домінацією біло-синіх, а власне діями переможців. Красивезний гол поклав Шапаренко, дурної помилки припустився Нещерет, який потім врятував виграш для своєї команди. Зрозуміло, що "Динамо" вийшло другим складом (основу бережуть на "Рейнджерс"), однак "Верес" зупинився за крок до нічиї, на яку взагалі не награв. Проблема в тому, що на ту ж ЛЧ Шовковський не має підсилення - резерв показав, що не може реалізувати навіть створені з нічого моменти. Рівняни переривають свою 5-ти матчеву безпрограшну серію в УПЛ.

"Верес" - "Динамо" (0:2; 1:0)

Голи: Шарай, 63 - Шапаренко, 16; Буялський, 44

"Чорноморець" 0:1 "Зоря"

Домашній матч одесити з тріском провалили. Це можна зрозуміти: команду розібрали на дрібниці. Вперше в них влітку забрали аж 20 футболістів, Бабичу треба комплектуватися на повну. Злива в Одесі допомогла зіпсувати гру привозами, голкіпер "Чорноморця" під тиском помилявся більше. Обмежилося все голом "Зорі" у другому таймі, Герреро красиво відгукнувся на подачу Антюха. Тепер після мінімальної перемоги луганців чекаємо коментар комітету суддів щодо Джордана, який наступив на ногу Хобленку - пенальті там не призначили.

"Чорноморець" 0:1 "Зоря" (0:0; 0:1)

Гол: Герреро, 50

"Колос" 0:0 "Інгулець"

Ну дуже подобається "Колосу" проводити матчі всуху - минулого сезону їх назбиралося більше десятка, а цього туру вже є перша для нового розіграшу. Матч вийшов посереднім, обидві команди гіперболізували стиль "Динамо" та транжирили моменти. Один удар у ствір за 90 хвилин, боротьби навіть не було - жовту картку показали лише Бурді. "Інгулець" бере перші очки, хоча насправді не заробив навіть на нічию. Результат, який влаштовує обидві команди й одночасно псує їх плани.

"Колос" - "Інгулець" 0:0 (0:0; 0:0)

"Оболонь" 0:4 "Рух"

Свій перший матч минулого тижня провів "Рух". І провів його геніально: не залишив і каменя від "Оболоні" на її ж арені. Найсмачніше львів’яни залишили на кінець тайму, коли на помилках захисників киян довели 0:2 до переконливих 0:4. Але такого рахунку не сталося б, якби не голкіпер гостей Ледвій: коли оборонці дозволяли пивоварам удари із будь-якої зручної позиції, він тричі врятував свою команду та зберіг сухий рахунок. Відверто слабкий матч з обох сторін щодо захисту власних володінь, де команда Пономарьова виявилася спритнішою.

"Оболонь" - "Рух" 0:4 (0:1; 0:3)

Голи: Притула, 19; Краснопір, 67; Квасниця, 87; Клайвер, 90

"Карпати" 3:0 "Кривбас"

Перша перемога нових "Карпат" в УПЛ сталася над бронзовим призером минулого сезону. "Кривбас" продемонстрував, що йому не вистачає глибини складу і буде дуже важко грати на два напрями, хоча в першому таймі криворіжці виглядали доволі пристойно. Зелені перехопили ініціативу двома голами та затисли суперника біля його воріт. Два розгроми від команд зі Львова наново розігнали суперечку, яка ж із них сильніша. А ще стався перший тренерський скандал: Вернидуб не потис руку Лупашку після матчу. Принаймні, це не потрапило в кадр, а отже коуча червоних чекає штраф.

"Карпати" - "Кривбас" (2:0; 1:0)

Голи: Шах, 39; Полегенько, 42; Чачуа, 80

"Шахтар" 0:1 "Полісся"

Перший топ-матч УПЛ став головною сенсацією неділі: "Полісся" в гостях розібралося із чемпіоном України. Для цього їм вистачило одного голу Чоботенка з передачі Назаренка. Цікаво, що житомиряни переграли "Шахтар" на сильній самовіддачі, такої гри ми не побачили від них у єврокубках. Господарі поля показали спільну з динамівцями проблему: теж не реалізували значну кількість моментів, де був доступний зовсім інший розвиток атаки, кілька таких дій на Судакову. Настрою "Полісся" вистачило, щоб втримати тиск гірників у другому таймі та забрати першу перемогу сезону. Цікаво, що за 3 матчі в УПЛ "Шахтар" жодного разу не переграв цю команду.

"Шахтар" - "Полісся" (0:1; 0:0)

Гол: Чоботенко, 35

"ЛНЗ" 0:2 "Олександрія"

Закривали чотириденний тур аж у понеділок матчем середняків ліги. І навіть шкода, що такий інтенсивний та насичений двобій поставили на робочій день - команди подарували цікаве протистояння, де було багато роботи і в нападі, і в захисті. Два рівних тайми, де в першому "ЛНЗ" спробував домінувати, але в другому "Олександрія" двічі скористалася хаосом оборони черкащан і була точнішою в ударах.

"ЛНЗ" - "Олександрія" (0:0; 0:2)

Голи: Ковалець, 58; Безерра, 73