Показано наслідки нападу ультрас "Динамо" на вболівальника з дітьми на "Олімпійському"

Напад ультрас 'Динамо

Вболівальник Андрій Федорченко показав, який вигляд він має після нападу ультрас "Динамо" на НСК "Олімпійський". Чоловік із двома дітьми і дружиною прийшов на гру 8-го туру Прем'єр-ліги проти "Олександрії" і отримав перелом руки.

На 10-й хвилині зустрічі проти "Олександрії" на фанатському секторі запалили фаєри. Один із глядачів пішов до фанів із проханням припинити палити піротехніку, оскільки діти почали кашляти.

У відповідь неадекватні вболівальники перелізли через огорожу і почали бити чоловіка. Дісталося і Федорченку, у якого численні синці та перелом.

Андрія Федорченка побили на НСК "Олімпійський"
Рентгенівський знімок руки
Рука в гіпсі
Андрій Федорченко

"Відновлю здоров'я і психічний стан дитини, а потім із ним вирішимо, чи потребує "Динамо" нашої підтримки", – прокоментував в інтерв'ю Tribuna.com фотографії Федорченко.

Андрій Федорченко з дружиною і дітьми

Як повідомляв OBOZREVATEL, центральна гра 8-го туру УПЛ між "Динамо" і "Олександрією" завершилася з рахунком 1:0.

Переможний гол забив Циганков

Вирішальний момент трапився на 97-й хвилині, коли за фол проти Гармаша Денис Кривушкін призначив пенальті.

Ультрас напали на глядачів

Під час матчу на глядачів за зауваження напав ультрас. Пізніше дружина Андрія Федорченка Ірина розповіла подробиці події.