Овації від суперника: УЄФА назвав кращий гол сезону - відео шедевра

13,8 т.

Феноменальний удар Кріштіану Роналду в ворота туринського "Ювентуса" визнаний кращим голом минулого сезону. Такі підсумки голосування, яке проводив Європейський футбольний Союз (УЄФА). На підтримку м'яча португальця висловили майже 200 тисяч уболівальників (57%).

Епізод стався в чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, в якому "стара сеньйора" приймала мадридський "Реал". На 64-й хвилині зустрічі захисник "вершкових" Дані Карвахаль прорвався по правому флангу і зробив накидання до штрафної "Юве". Роналду вдалося неймовірним чином скластися і завдати точного удару в ворота Джанлуїджі Буффона.

Читайте: В "Ювентусі" пояснили низьку результативність Кріштіану Роналду

Після цього гола фанати італійського клубу в знак поваги до Роналду і його майстерності влаштували йому овацію. Сама гра завершилася розгромною перемогою "Реала" - 3:0.

За іронією долі цього літа Кріштіану змінив "Реал" саме на "Ювентус".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кріштіану Роналду відверто розповів про свій перехід в туринський "Ювентус".