"Динамо" розгромно виграло перший матч за Луческу в УПЛ

• Віталій Бульяскій забив перший гол "Динамо" в офіційній грі за Мірчі Луческу

• Дебютним м'ячем за "біло-синіх" відзначився Владислав Супряга

'Динамо' перемогло 'Олімпік'

Київське "Динамо" здобуло перемогу над донецьким "Олімпіком" в першому турі нового розіграшу Прем'єр-лізі.

У дебютній офіційній зустрічі під керівництвом Мірчі Луческу "біло-сині" були сильніші за суперника – 1:4.

Підопічні румунського фахівця дуже впевнено розпочали гру, забивши вже до 15-ї хвилині два голи. Спочатку захисник "біло-синіх" Олександр Караваєв вдало навісив на хавбека Віталія Буяльського, який головою відправив м'яч у сітку.

А потім подача уругвайського легіонера "Динамо" де Пени змусила помилитися захисника "Олімпіка" Завійського, який вразив власні ворота.

В середині тайму номінальним господарям вдалося відіграти один м'яч зусиллями досвідченого півзахисника Сергія Політила. Після цього донецька команда заволоділа ініціативою, проте вигоди з неї витягти не змогла.

"Динамо" ж навпаки на початку другої 45-хвилинки відзначилося третім голом, який оформив молодий форвард Віталій Супряга, замкнувши простріл з флангу.

Цей м'яч надломив футболістів "Олімпіка" психологічно і тотальна перевага на полі перейшла до киян. Підопічні Мірчі Луческу, незважаючи на ряд замін, спокійно довели гру до першої перемоги в новому сезоні, забивши наприкінці четвертий м'яч. Його на свій рахунок записав один з лідерів "Динамо" Віктор Циганков, який скористався пасом скандального Жерсона Родрігеса.

"Олімпік" – "Динамо" – 1:4 (1:2, 0:2)

Голи: 0:1 – 8 Буяльський, 0:2 – 15, автогол Завійський, 1:2 – 23 Політило, 1:3 – 56 Супряга, 1:4 – 87 Циганков.

"Олімпік" – Кічак, Снурніцин (Неплях, 81), Лебеденко, Зотько, Пасіч (Кириленко, 80), Політило, Завійський, Романовський (Кравчук, 75), Чогадзе (Лук'янчук, 66), Тейшейра, Захеді (Баланюк, 66) .

"Динамо" – Бущан, Тимчик, Кендзьора, Сирота, Караваєв, Буяльський (Ледньов, 66), Цітаішвілі (Родрігес, 46), Шапаренко (Андрієвський, 84), Сидорчук, де Пена (Циганков, 75), Супряга (Дуелунд, 84).

Попередження: де Пена (65).

Як повідомляв OBOZREVATEL, молодіжна команда "Динамо" розгромило суперника 9:0 у першому матчі УПЛ.